HOLLANDA VİZE BAŞVURUSU

0224 334 14 64


Bursa Hollanda Vize Merkezi | Bursa Hollanda Vize işlemleri | Bursa Hollanda Vize Başvuru Merkezi / Bursa Hollanda Resmi Başvuru Merkezi

Bursadan Hollanda vize işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz , tek yapmanız gereken Bursa Hollanda vizesi Çağrı merkezimizden randevu alarak ve üst taraftaki kutucuktan seyahat amacınızı ve iş bilgilerinizi girerek Hollanda vize başvurusu evrak listesini alabilirsiniz , ilgili evrakları vize ofisimize ulaştırarak hızlı bir şekilde çözüm sağlayabilirsiniz.
 
 
Bursadan Hollanda Vizesi Nasıl Alınır ?

Bursada Hollanda vize başvuruları www.bursavizeofisi.com , www.bongotravel.net , www.hollandavizesibursa.com/ aracılığı ile profesyonel şekilde yapabilirsiniz.

Bursa Hollanda Vize Başvuru Merkezi ( Bursa vize ofisi) hizmetlerinden faydalanarak vizenizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde almanız sağlanacaktır.

Bursa Hollanda Vize Başvuru Merkezi uzman kadrosu ile yıllardır Bursada birçok kurumsal firma ve müşterilerin vizelerini olumlu şekilde sonuçlandırmıştır.
 
Bursa da Hollanda vize başvuru merkezi nerededir?
 
Bursa Hollanda Vizesi Başvuru Merkezi Adresi: Odunluk, Akpınar Cd. No:7 , 16110 Nilüfer/Bursa
 
Bursa da Hollanda vize başvurularında gerekli evraklar nelerdir ?
 
Bursa Hollanda Vizesi Başvuru evrakları için üstteki kutucuktan seyahat amacınızı ve mesleğinizi seçerek gerekli evrak dökümüne erişebilirsiniz.

Bursa Hollanda Vizesi Başvurusu Adımları
 • Hollanda vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın
 • Evraklarınızın kontrolünü sağlayalım
 • Sizin adınıza başvuru formunuzu doldurup randevunuzu alalım
 • Konsolosluğa gönderilmek üzere başvurunuzu yapalım
 • Vizeniz sonuçlandığında sizi bilgilendirelim
 • Ofisimizden veya kargo yoluyla pasaportunuzu teslim alabilirsiniz 
 
Hollanda Balayı Otelleri Nerden Alınır?
 
Bursa’nın ve Türkiye’nin balayı turlarında lider markası www.askrotalari.com  aracılığı ile Hollanda’nın en iyi balayı otellerini inceleyebilirsiniz. Bursa vize ofisi aracılığı ile Bursa’dan yaptığınız Hollanda vizesi başvurularında www.askrotalari.com web sitesinde kullanmak üzere extra %5 balayı indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.Yapmanız gereken web sitesini ziyaret edip ilgili turu seçmek ve satış danışmanlarından konu ile destek almak.

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.
Hususi, Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydıyla, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.
Eylül 2014'ten sonra alınan Shengen vizelerinde tekrar parmak izi alınmasına gerek yoktur.

HOLLANDA vizesi ile ilgili tüm işlemleri uzman kodromuz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz. Doğru başvuru ile vize alma olasığınızın artacağını bireysel başvurularınızda yardım almadığınız durumlarda vize almanızın çok zor olduğunu bir sonraki başvurularınızında etkili olduğunu unutmayın.

images
Dilekçe ve Formlar
Dilekçe Örnekleri

Bilgiler

 • Dili:

  Felemenkçe

 • Para Birimi

  euro

 • Ülke Kodu:

  31

 • Saat Dilimi:

  CET (UTC+1)